Pusat Bilişim ve  Yazılım Sistemleri

Pusat Bilişim Yeni Nesil SEO Zincir Sistemimiz

Pusat Bilişim Yeni Nesil SEO Zincir Sistemimiz

Kurumsal ve bireysel SEO alanında her zaman kendimizi geliştirmeye çalışıp yeniliklerle karşınıza çıkıyoruz. “İlk sayfaya gelmeden ücret almıyoruz” sloganlı kampanyalarımızdan yararlanan bir sürü memnun müşterimiz gururumuzdur.Buradaki kampanyamızda gene ücret iade garantilidir.

SEO yöntemleri değişebilir ancak her zaman önerdiğim bir çalışma stili vardır. Her türlü çalışma abartılmadan azar azar yapılmalıdır. Aldığınız tanıtım yazıları ve güçlü backlinkler sizi hedefinize götürür ancak kalıcı bir başarı sağlamaz. Google emek ister ve emeği görmezden gelmez. Aşağıdaki zincirlerimizi okuduğunuzda sizde ortada nasıl bir emeğin olduğunu kendiniz göreceksiniz.

Zincir SEO tabir ettiğimiz bir çalışma metodu gerçekleştirdik ve son derece başarılı sonuçlar aldık. Bunuda tüm müşterilerimize sunmak için yeni Zincir SEO Paketimizi çok uygun fiyatlarda sizlerin tercihine bıraktık.

Öncelikle bireysel ve kurumsal olarak ayırdığımız iki çeşit Zincir SEO hizmetimiz bulunmaktadır.

Yapılan çalışmaları size apaçık anlatmak istedik ancak arka planda yapılan ve sizlere rapor olarak sunulan bir çok hizmetinde olduğunu unutmayınız.

Bireysel paketimiz içeriği ve fiyatı aşağıdadır..

bireyssel

Bireysel Zincir Ücretimiz Sadece = 139  TL +KDV fiyatlıdır.

kurumsal

 

Bireysel Zincir Ücretimiz Sadece = 199  TL +KDV fiyatlıdır.

 

*Çalışmalarımız yükselme olmadığı takdirde ücret iade garantilidir. Tüm çalışmalar 1 aya yayılır. Bir ayın sonunda raporunuz ayrıntılı bir şekilde sizlere sunulur.

www.pusatbilisim.com

mkeskin@pusatbilisim.com (Maillerinize 8 saat içinde cevap verilir.)

http://www.pusatbilisim.com/zincir-seo

İlk 3 Müşterimiz İçin %50 referans indirimimiz vardır.

Yaziyi Paylas