Web Tasarım

Web Tasarım

Reklamcılığın ilk şartı kurumsal bir web sitesidir. Kurumsal web sitenizi tasarlarken müşterilerinizin,hedef kitlenizin göz zevkine hitap etmesine özen gösteriyoruz. Görselliği son derece güçlü ve kreatif siteler tasarlıyoruz. Müşterilerinizin kafasındaki sorulara anında cevap verecek,gezerken kendilerini çok rahat hissedecekleri tasarımlar ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

Bir web sitesi tasarlarken nelere dikkat ediyoruz ?

Web sitenizi firmanızın bir şubesi olarak görüyoruz ve sizi en iyi şekilde temsil edecek şekilde tasarlıyoruz.
Benzeri bir olay ile anlatalım nasıl ki müşterileriniz iş yerinize geldiğinde size işiniz ile ilgili sorular yöneltiyor ve sattığınız ürünler hakkında bilgi edinmek istiyorsa web sitenizin ana sayfası da bu sorulara hitap edecek şekilde olmalıdır. Her türlü bilgiye kullanıcı kolay bir şekilde ulaşabilmelidir.

Bu konularda müşterilerimize web tasarım hizmeti satın aldıktan sonrada destek vermekteyiz.Reklam çalışmalarımız ve SEO&SEM danışmanlık hizmetlerimizle tüm arama motorlarında ilk sıralara kadar yer edindirebiliririz. Müşterilerimizi diğer firmaların aksine hizmetlerimizi satın aldıktan sonra bırakmayıp teknik destek veriyoruz.

Web tasarımda daima belirli ilkelerimiz vardır ve sizden gelen fikirleri bu ilkelere uyarlayarak işimizi yapmaktayız.