Reklam Hizmetleri

Tv Reklamcılığı

TV kanallarında reklam filmlerinizi yayınlamanızı sağlıyor ve çekim aşamasından teklif ve yayınlama aşamasına kadar yanınızda oluyor çok düşük ücretlerle bu işi yapıyoruz. Tüm Tv kanalları ve bültenlerinin uygun tekliflerini sizlerle paylaşıyoruz.

Gazete Reklamcılğı

Hedeflerinize ulaşıp adınızı duyurmak için gazetelere her türlü ilanınızı vermenizi sağlıyoruz.İlanınızın tasarımından yayınlanmasına kadar her aşamada yanınızda oluyoruz.En uygun gazetelerin tekliflerini sizlerle birlikte değerlendiriyor ve reklam vermenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya sitelerinin Facebook ve Twitter’dan ibaret olmadığını biliyor ve 50 üzeri sosyal medya sitesinde adınıza hesaplar açarak isminizi duyuruyor ve tüm bu hesapların takiplerini yapıyoruz. Firmanızda olan tüm gelişmeleri bu hesaplar üzerinden duyuruyor müşterilerinizi haberdar ediyoruz.

Medya Takip Sistemi

Profosyonel firmalar,siyasi partiler,ünlü şahsiyetler için olan bu hizmetimizde adınızda yayınlanan internet ve gerçek dünyadaki her haberi size panelimizden bildiriyor ve istisnasız anında haberdar olmanızı sağlıyoruz.