Danışmanlık Hizmetleri

Profosyonel şekilde SEM,SEO,E-Ticaret,Sosyal işlemlerinizi yapıyoruz.

SEO Danışmanlığı

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) işlemleri sitelerinizin arama motorlarında daha kolay index alması için yapılan işlemlerdir ve bu sayede hedef kelimelerinizde arama motorlarında ilk sayfada yerinizi alabilirsiniz. Reklam çalışmalarına geçici çözümlerle ücret ödememek için uzun süre ilk sayfada kalmak için bu hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. SEO konusunda ilk sayfa güvencesini veren nadir firmalardan olan Pusat Blişim'in bu konuda ciddi başarıları bulunmaktadır. Bir çok referans ve güvenilir hizmet garantisi ile sizde hemen SEO çalışması yaptırabilir, tüm işlemleriniz bittiğinde bile yanınızda olduğumuz SEO Danışmalığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

SEM Danışmanlığı

Öncelikle SEM Danışmanlığının amacı nedir diye soracak olursanız SEM ,SEO Danışmanlık hizmetimizden biraz farklıdır. Amaç iki hizmetimizde de ilk sayfalara çıkıp hedef kitlesine hitap edebilmenizdir. Ancak SEM Google,Yandex,Bing üzerinden reklamcılık hizmeti satın alabilmenin en uygun fiyatlarla ve doğru odaklamalarla yapılabilmesi işlemidir.Bu hizmetimizde çok yüksek ücretlerle boş yere para harcamanızı önlüyor ve düşük ücretlerle size yardımcı olarak ilk sıralarda yerinizi almanızı sağlıyoruz. Ancak bu işlem kalıcı bir çözüm olmadığı için bu işlemi yaptığınız sürece ufakta olsa SEO hizmetimizden yararlanmanızı öneriyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret danışmanlığı hizmetimizde öncelikle sitenizi inceliyor ve e-ticaret sistemine uygun değilse uygun hale getiriyoruz. Daha sonrasında ürünlerinizi dikkat çekebilecek şekilde ekliyoruz. Ürünlerinizin veri tabanına kayıt işlemi bittikten sonra ürünlerinizin en çok satılanları ve kar marjı yüksek olanları daha önce işleme başlatarak tek tek Google ve diğer arama motorları üzerinde ilk sayfaya çıkmasını sağlıyoruz. Ürünlerinizin düzenli olarak analizlerini yapıyor ve size bu konuda tavsiyeler veriyoruz.

Proje Danışmanlığı

Tüm sektörlerlerdeki projelerinizi, internet üzerinde yayımlamanız için gerekli işlemleri başlatıyor ve bu sektördeki rakiplerinizin analizlerini yapıyoruz. Size ayrıntılı ve anlaşılır raporlamalarla bu projenin ön fizibilite çalışmasını yapıyor, kazançlarınızı ve risklerini önceden gösteriyoruz.Sizde bu sayede projenizde yalnız olmuyor ve web ortamında size yardımcı olacak bir ekip arkadaşı buluyorsunuz.